Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    kinga21
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Kredyt na mieszkanie w Katowicach

Mieszkam w okolicach Katowic, lecz mam zamiar przenieść się do centrum miasta. Miałabym znacznie lepszy dojazd niż dotąd. Jednakże nie stać mnie na zakup nowego domu za gotówkę. Czytałam ostatnio na temat kredytów tu udzielanych (spam)
    czy myślicie, ze to będzie dobry wybór?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 20:23

Maciejo
    Gość

Odp: Kredyt na mieszkanie w Katowicach

Kredyt mieszkaniowy to zobowiązanie na lata. Proponuję nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. Ceny mieszkań są stabilne. Nie ma się co spieszyć. Pozaglądaj na specjalistyczne fora kredytowe, wybierz się do kilku firm doradczych, nie pobierają pieniędzy za swoje usługi.

Początkujący
    Mieszka w
    Poznań
    Siła Reputacji
    0

jeżeli spełniasz wymagania to możesz skorzystać oferty "mieszkania dla młodych"

mezo
    Gość

A co powiecie o tym nowym programie - mieszkanie dla młodych, który zastąpił rodzinę na swoim? Z tego co czytam założenia tego programu na (spam) to wnika, że dotyczy on tylko i wyłącznie mieszań nowych - w stanie deweloperskim. Czy ktoś tutaj skorzystał z tego programu? Jak to wszystko oceniacie?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mezo, warto porównać kilka ofert, zobaczyć jakie otrzymasz propozycje. Do takiego zobowiązania nie można być w gorącej wodzie kąpanym. Dobrych doradców nie ma aż tak wielu, warto więc zostawić na stronie (np. ideaexpert.pl) kontakt na siebie.

Opinek
    Gość

Ja polecam bank PKO - tam mają najlepsze oferty

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja miałem konsolidowane 2 kredyty i dobierałem do tego trochę gotówki, niższa marża, długi okres kredytowania i pieniądze na koncie miałem następnego dnia. Formalności też mnie ominęły

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Ja mam kredyt w PKO BP, nie narzekam. Brałam w PLN, a nie CHF - to oszczędziło mi mnóstwo nerwów.

pepka
    Gość

Sama jestem zdania,że lepiej jest kupić mniejsze mieszkanie nawet na przedmieściach niż pakować się w wysoki kredy.
    Jeśli już jednak decydujesz się na takie zobowiązanie to może warto byłoby kupić mieszkanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych ?
    Odsyłam na dobrą stronkę:
    (spam) - znajdziesz tam wirtualne targi nieruchomości gdzie możesz sobie przejrzeć wszystkie nowe mieszkania w Katowicach a takie właśnie jedynie można zakupić w programie.
    Dzięki temu dostaniesz sporą dopłatę od państwa i będziesz mógł sobie pozwolić na większe mieszkanie.

marekwisniewski0
    Gość

Przed skorzystaniem z kredytu, warto rozejrzeć się za mieszkaniami. Tutaj masz (spam), więc myślę, że znajdziesz coś dla siebie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 20:14

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia